בלוג

בלוג

מאז ומעולם ניסו בני האדם לייצר לעצמם סביבות מחיה שנעים בהן, שלא יהיו רק מחסה מפני הגשם אלא גם יעזרו לשמור על חום הגוף בחורף הקר ולצנן את האויר בקיץ הלוהט. שלל שיטות ופתרונות יצירתיים ומבריקים הומצאו במהלך ההיסטוריה לצורך כך – החל מהמשרביות המסורתיות המוכרות לנו היטב מאזורנו, ששימשו גם כאלמנט דקורטיבי אבל גם ציננו את חללי הבית באמצעות קירור האויר שנכנס דרכן, ועד לקירות האבן העצומים שאנחנו רואים בבתי הכפר הישנים בצפון אירופה, שסייעו בהחזקת החום בתוך חלל הבית באמצעות מאסה תרמית.

בעידן המודרני, מאז שעברנו לחיות בסביבות עירוניות ומתועשות, אנו נתונים יותר ויותר לחסדי האקלים, גם בתוך הבתים שלנו. כולנו זוכרים היטב את הכפור של החורף הירושלמי או הלחות התל-אביבית הבלתי נסבלת, המורגשים היטב גם בתוך המבנים. טכנולוגיות חדישות במיזוג ואיוורור, שמתבססות על אותם העקרונות החכמים שאנו מכירים שנים רבות כמו החלפת חום או סירקולציה טבעית של אויר, מאפשרות לנו לא רק להתמודד עם הקשיים המציבים לנו אתגרי מזג האויר, אלא לייצר לעצמינו במהלך כל השנה סביבת מחייה ועבודה שהיא נוחה, נעימה ומותאמת בדיוק לצרכים והרצונות של כל אחד מאיתנו.

אז מה הקשר בין משרביות בנות 500 שנה למזגן שנשלט מהטלפון הסלולארי? איך מקבלים סביבת עבודה שכל העובדים בה מרוצים מהטמפרטורה של המזגן? ואיך עושים את כל זה תוך חיסכון של יותר מ-40% בחשבון החשמל השנתי?

מוזמנים להירשם לסדרת הניוזלטרים שלנו ולגלות!

הירשמו לניוזלטר שלנו

תמונת נושא עבור שילוב של מאוורר תקרה בפינת הישיבה בגינה

שילוב של מאוורר תקרה בפינת הישיבה בגינה

ידוע כי מאווררי התקרה מספקים יתרונות רבים בתחום הבית שלנו, הם מאווררים בבריזה  נעימה גם כשהאוויר עומד וצורכים מעט חשמל. היום תוכלו למצוא מאווררים שמיועדים...
קרא עוד
תמונת נושא עבור מאוורר תקרה לפרגולה

מאוורר תקרה לפרגולה

הנה הוא מגיע, הנה הקיץ בא. כמה טוב ונעים לחשוב על יום שבת קיצית בגינה, כשהשמש זורחת, הילדים משחקים וכל המשפחה יושבת יחדיו מתחת לפרגולה...
קרא עוד

למידע נוסף ניתן לחייג: 072-330-8588או להשאיר פרטים

Call Now