תמונת נושא עבור שילוב של מאוורר תקרה בפינת הישיבה בגינה

שילוב של מאוורר תקרה בפינת הישיבה בגינה

ידוע כי מאווררי התקרה מספקים יתרונות רבים בתחום הבית שלנו, הם מאווררים בבריזה  נעימה גם כשהאוויר עומד וצורכים מעט חשמל. היום תוכלו למצוא מאווררים שמיועדים לחלל הגינה, מאווררי תקרה בחלל הגינה מעניקים אווירה קסומה בנראות שלהם ומשתלבים נהדר עם ריהוט הגינה.

ככל שאנחנו נוהגים יותר לארח, כך אנחנו מטפחים את חלל הגינה והחצר שלנו, על מנת שנוכל לשבת בגינה במהלך שעות הצהריים המהבילות או בבוקר חם וקיצי, חשוב שתנאי המקום יהיו נוחים ומאפשרים. מאווררים בתקרה של הפרגולה או מעל פינת הישיבה בגינה יאפשרו ישיבה ממושכת מבלי לסבול את החום והלחות בכל האזור של פינת הישיבה בחוץ.

לשבת פרקדן בגינה
מערכות הישיבה לגינה שלנו מותאמות גם הן למזג האוויר הישראלי. בפינות ישיבה שמיועדות לגינה תוכלו למצוא בדים רכים ומאווררים שסופגים זיעה ולחות. חומרי הגלם מהם עשויות מערכות הישיבה, עמידים בפני חום או גשם, כמו כן, הריהוט עצמו קל ולא כבד ומאפשר תנועה קלילה בשטח. תוכלו למצוא היום פינות ישיבה בהתאמה אישית בסטודיו לעיצוב פינות ישיבה. מאוורר תקרה שתלוי מעל הוא הגימור האידיאלי לפינת הישיבה בחוץ, הוא תוחם את האווירה ומאפשר ישיבה ממושכת בגינה גם בשיאן של השעות החמות.

עוד יתרונות למאווררי תקרה בגינה
מלבד הבריזה הנעימה שמאוורר תקרה מעניק, על אף התנאים הקשים בימות הקיץ החמים, מאוורר תקרה מרחיק זבובים ויתושים ומגוון של מעופפים שעשויים להטריד את מנוחתם של הנוכחים, אלו יתקשו להגיע למזון בעת ארוחה או לבני האדם בשעות הערב וכך מצטמצמת משמעותית הנוכחות שלהם במקום, מה שהופך את השהות בחצר להרבה יותר נעימה.

מאווררים שמיועדים לתנאי חוץ
חשוב לזכור שמאווררים אלה מיועדים לתנאים של הגינה. הם עוצבו במיוחד כדי לעמוד בכל תנאי הלחות או החום וגם בקור העז ובשיאו של החורף. הם מכילים שכבה שמגנה מלחות וגם המנוע שלהם הוא עוצמתי הרבה יותר ממאווררי תקרה שמיועדים לבית, שכן הוא דורש לבצע סירקולציה של האוויר בחלל פתוח, לכן הוא זקוק לכוח גדול יותר. אך על אף העוצמה והכוח שהם דורשים, אלו מאווררים שקטים שאינם משמיעים רחש ותוכלו להפעיל אותם ובמקביל להאזין לכל ציוץ, קרקור או פכפוך מים בגינה שלכם.

מאוורר מעוצב
לצד כל הפרקטיות של מאווררים אלה, הם ישמשו גם כפריט דקורטיבי בחלל הגינה. יש היום מבחר של דגמי מאווררי תקרה לגינה בעיצובים ובדגמים שונים שאפשר לבחור ולהתאים לפי העיצוב וחומרי הגלם אצלכם בגינה. קיימת אפשרות לשלב בתוך המאוורר תאורה ולהתקין את המאוורר בגובה הרצוי. למאווררים אלה מתווסף שלט שבעזרתו תוכלו לכוון את העוצמה מבלי לקום מהכיסא או ממשחק הברידג' שבו אתם מרוכזים.

למידע נוסף ניתן לחייג: 072-330-8588או להשאיר פרטים

Call Now