תמונת נושא עבור מאוורר תקרה לפרגולה

מאוורר תקרה לפרגולה

הנה הוא מגיע, הנה הקיץ בא. כמה טוב ונעים לחשוב על יום שבת קיצית בגינה, כשהשמש זורחת, הילדים משחקים וכל המשפחה יושבת יחדיו מתחת לפרגולה ונהנית מזמן איכות סביב השולחן שמלא בכל טוב.

מחשבה על חוויה קיצית מהנה בחיק הטבע או בגינה, תמיד תהדהד בראשינו כשמזג האוויר הוא נעים והבריזה הטבעית מלטפת את ראשינו אך בפועל, לעתים הקיץ חם מידי ולכן יש להיערך בהתאם כשמתכננים אירוע מחוץ לבית / בגינה.
היערכות למפגשים חברתיים בגינה או במרפסת הפכו לטרנד של ממש! מפגש מחוץ לבית, שבו אפשר לנשום אוויר צח הוא בהחלט שובר שגרה, תורם לאווירה הכללית, מחבר בין אנשים ולא פחות חשוב, הרבה יותר חסכוני מלארח בתוך הבית כאשר המזגן לא מפסיק לפעול.

טרנד האירוח מחוץ לסלון הביא לגידול משמעותי בביקוש למוצרי גינה ואירוח בדגש על מוצרים איכותיים, הנשמרים לאורך השנים ועמידים בפני תנאי מזג אוויר השונים. כתוצאה ישירה מכך, גם שוק מאווררי התקרה לפרגולה ממשיך לצמוח ולהביא חידושים רבים מעת לעת על מנת שחווית האירוח מתחת לפרגולה תהיה מושלמת בכל פעם מחדש. רבים בוחרים במאווררים כפתרון אידאלי למיזוג האוויר בגינה או במרפסת, בגלל עלותם הזולה היחסית הן בעת הרכישה והן בעלויות השימוש, והבטחה למשבי הרוח הנעימים שנמצאים שם תמיד מהרגע שהמאוורר מופעל.

למה דווקא מאוורר תקרה לפרגולה?

  • מאוורר תקרה לפרגולה נותן מענה מקסימלי לאורחים בכל תנאי מזג האוויר גם כשחם מאוד, תחושת של בריזה הטבעית והנאה מובטחת לכולם
  • המאוורר מרחיק יתושים וחרקים מעופפים שונים
  • עלויות נמוכות וצורך בתחזוקה מינימלית
  • מאוורר איכותי יישמר לאורך שנים ללא צורך בהורדת המאוורר בתקופת חורף שכן, מאווררים איכותיים הם עמידים ביותר גם לגשמים ותנאי מזג אוויר שונים

למה מאוורר תקרה לפרגולה של Haiku?

מאווררי Haiku האיכותיים תוכננו ועוצבו ע"י המהנדסים המובילים בתחום והם דאגו לכל הפרטים הקטנים כך שתוכלו ליהנות ממאוורר חדשני ומעוצב בטכנולוגיה ייחודית המספקת יעילות אנרגטית כפולה מכל מאוורר אחר. תהליך הבטחת האיכות של מוצריHaiku  הם מהמחמירים ביותר בתעשייה, תוך שימוש בסנסורים מתקדמים ומדויקים המשפרים את פעילות המאווררים.

חברת אקון טק הנציגה הבלעדית של Haiku – מחויבת לעמוד בסטנדרטים גבוהים ומעמידה לרשות לקוחותיה שירות זמין ומקצועי ומתחייבת למענה מהיר ויעיל לכל פנייה.

למידע נוסף ניתן לחייג: 072-330-8588או להשאיר פרטים

Call Now